Abd Doları : 2.25 Euro : 2.88
20 Haziran 2018 Çarşamba 11:34
Konu Başlıkları
::.. Teslimat İptal İade Şartları
::.. Gizlilik İlkesi
::.. Hakkımızda
::.. Güvenlik İlkeleri
::.. Tüketici Hakları
::.. İletişim Bilgileri
::.. Sıkça Sorulanlar
::.. Müşteri Hizmetleri
::.. Satış Sözleşmesi
::.. Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi

BAYRAKSATINAL.COM ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
Giriş
İş bu sözleşme www.bayraksatinal.com  ile www.bayraksatinal.com üyesi arasındaki ilişkide uygulanacak şartları düzenlemektedir. Bayraksatinal.com’a üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz, ‘’sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum’’ seçeneğinin işaretlenmesi ile işbu sözleşmenin tamamını okumuş, içeriğini tam olarak anlamış, tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi ve onayladığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

GENEL KURALLAR


1- Bayraksatinal.com üyeliği kişisel olup başkasına ödünç verilemez, devredilemez, aksi takdirde doğabilecek tüm sorumluluk üyeye aittir, bayraksatinal.com sorumlu değildir.

2- Bayraksatinal.com üyelik sözleşmesi, üyeliğiniz siz yada servis tarafından iptal edilmediği müddetçe geçerlidir. Bayraksatinal.com herhangi bir zamanda, hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme ve tüm kayıtlarını silme hakkına sahiptir.

3- Kullanıcı adı ve şifrenin korunması/gizliliği üyeye aittir. Bayraksatinal.com unutulan,kaybedilen, ele geçirilen kullanıcı adı ve şifrelerden ve bunların tekrar sağlanmasından sorumlu tutulamaz.

4- Bayraksatinal.com kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Yenilenmiş ve güncel kullanım şartları Bayraksatinal.com’da yayınlanacak, bayraksatinal.com tarafından gerek görüldüğü takdirde e-posta ile bildirilecektir. Değiştirilmiş kullanım şartları, bayraksatinal.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bu sitenin veya sağladığı hizmetlerin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

5- bayraksatinal.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatisksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilmek hakkına sahiptir.

6- Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, fotoğraf, görüntü, yazılım ya da malzemeyi bayraksatinal.com da kullanamaz, yayınlayamaz, ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz bayraksatinal.com bunları silme ve yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

7- Bayraksatinal.com.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

8- Bayraksatinla.com.com link verdiği veya tanıtımını yaptığı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

1- Bayraksatinal.com`da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Bayraksatinal.com`da geçerlidir.

2- Aybayrak Ticaret , Bayraksatinal.com`da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

3- Bayraksatinal.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Bayraksatinal.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

4- Aybayrak Ticaret -İzzet Adar , Bayraksatinal.com`da satışa sunduğu yüzlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

5- Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, bayraksatinal.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş olarak geçerli olmayacaktır.Üyenin siparişlerini kabul etme karar yetkisi bayraksatinal.com’undur.

6- Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.

7-Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, Üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı numarası kullandığı tespit edilirse, Bayraksatinal.com’un, üyenin siparişini kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır.

Bayraksatinal.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız